O programe

Všeobecné informácie o Mentor Network Program-e pre študentov
v Bratislave a v Košiciach

Tu sa práve nachádzaš: Úvod Program O programe

Podmienky

Musíš byť študentom denného inžinierskeho, magisterského alebo doktorandského štúdia akreditovaného programu na Slovensku alebo v zahraničí. Vyplň registračný formulár na tejto stránke (max 10 min) a daj nám vedieť, prečo by si sa mal práve ty zúčastniť programu!

ikona-prihlaska-v1

Prihlášku nám odošli

online formulárom

ikona-spolupraca-v1

Programu sa môže zúčastniť

až 50 študentov

ikona-miesto-v1

Kde sa program uskutoční

Bratislava a Košice

pero-zosit-v1

Prípravná fáza

Po prijatí do programu sú študenti povinní zúčastniť sa krátkeho prípravného a informačného stretnutia (cca 45 minút). Toto stretnutie im pomôže s prípravou na nasledujúcu recepciu a stretnutie s ich mentorom.

Recepcia

Recepcia je unikátnou príležitosťou pre študentov stretnúť predstaviteľov firiem aktívnych na Slovensku a ich budúcich mentorov v neformálnej atmosfére. V rámci tohto podujatia môžu študenti diskutovať s mentormi o všetkom od školy, práce, manažmentu, vodcovských schopností či iných témach.

studenti-zhora-v3

Osobné stretnutia

Po recepcii sú študentom priradení ich budúci mentori a sú pozvaní na osobné stretnutia v jednotlivých spoločnostiach. Mentori sa študentom priraďujú na základe ich osobných preferencií, ako aj na základe ich rozličných pozadí.

Mentori prisľúbili, že ich priradenému študentovi poskytnú prinajmenšom jedno osobné stretnutie v priestoroch firemných kancelárií a umožnia im náhľad ako do spoločnosti, tak aj celého odvetvia a poskytnú tipy a rady ohľadom kariérneho rastu (napr. skúsenosti z pracovných pohovorov, zlepšovanie životopisu a obchodná etiketa).

Po prvom stretnutí je ďalšie pokračovanie vzťahu na samotných študentoch a mentoroch.

Spoločnosti, ktorých zástupcovia sa zúčastnili

na Mentor Network Program-e v predchádzajúcich rokoch

Uchop svoju kariéru pevne do rúk! Získaj kontakty a nenechaj nič na náhodu. Registruj sa.

osobnosti
a mentori
v programe

V súčasnosti sa zúčastnilo na našom programe už viac ako
250 mentorov a spíkrov.

Aj ty máš možnosť sa s nimi porozprávať.

martina-zemberova-v1
Martina Žemberová
Economic Specialist
Americká ambasáda
nima-motazed-v1
Nima Motazed
CEO
Swiss Re Slovakia
antoine-guilbaud-v1
Antoine Guilbaud
CFO
Orange Slovensko
Elena Petrášková
Elena Petrášková
Vice President
U.S. Steel Košice
Rastislav Kulich
Rastislav Kulich
CEO
Google Slovensko
peter-kucer-v1
Peter Kucer
CEO
eDsystems

Úspešné príbehy absolventov

  • Tento program je výbornou príležitosťou, kde je možné stretnúť ďalších šikovných študentov a naozaj skúsených manažérov. Počas pár stretnutí sa dozviete veľmi veľké množstvo unikátnych vedomostí, ktoré sa nikde inde nedajú načítať, len vypočuť v osobnom rozhovore. MNP ma motivoval, aby som na sebe neustále pracovala, dôsledne študovala a vzdelávala sa aj nad rámec školy a zodpovedne si hľadala prácu.

    Soňa Matiová absolventka programu
  • MNP je program ktorý ponúka možnosť zlepšiť vaše komunikačné zručnosti, schopnosti nadväzovať nové kontakty a získať prehľad o možnostiach kariérneho rastu. Môj mentor mi poskytol pohľad do vnútra korporácii ich fungovania na Slovensku i v zahraničí. Keďže má roky skúsenosti, vedel mi ukázať aj rôzne súvislosti a tiež vysvetliť čo to o podnikovej kultúre vo veľkých a malých firmách.

    Marek Breza absolvent programu